رويداد علمي با محوريت اينترنت اشيا و فرصت هاي شغلی آینده در این حوزه                پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران
همایش های جاری
تماس با ما

ایران، اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

کدپستی: ۸۵۱۴۱۴۳۱۳۱

تلفکس :۰۳۱۴۲۲۹۱۰۱۶

تلفن گویا: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹


تلفن خانه مرکزی: ۰۳۱۴۲۲۹۱۱۱۱
(پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه
صبح: ۸:۱۵ الی ۱۳ و عصر:۱۴ الی ۱۶:۱۰)


روابط عمومی

ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه
طبقه پنجم

پست الکترونیکی

info@iaun.ac.ir
جدیدترین همایش های کشور

 رويداد علمي با محوريت اينترنت اشيا و فرصت هاي شغلی آینده در این حوزه
رويداد علمي با محوريت اينترنت اشيا و فرصت هاي شغلی آینده در این حوزه در دانشگاه نجف آباد در تاريخ 9 اسفند ماه سال جاري برگزار ميگردد.
1397/12/09 ادامه مطلبپنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران
دبیرخانه کنفرانس ملی مهندسی برق ایران از شهریور ماه سال 1386 فعالیت خود را با هدف انعکاس و اعتلای فعالیت های پژوهشی انجام شده در زمینه مهندسی برق با تکیه بر توانمندی های ملی در حوزه های صنایع، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی آغاز نمود. اولین دوره این کنفرانس در سال 1386 و پس از آن دومین و سومین و چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران به ترتیب در اسفندماه سال 1388 و 1390 و 1396 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار گردید. در پی برگزاری موفق چهار دوره پیشین، دبیرخانه پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران فعالیت خود را با هدف انتشار و ارائه یافته های علمی و پژوهشی نوین در زمینه های مهندسی برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی از مردادماه سال جاری آغاز نموده است. پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران به منظور گسترش دانش فنی و تبادل آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی توسط صنعتگران، پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاهی داخل کشور و پیگیری و رصد رویدادهای علمی و تجاری مرتبط با مهندسی برق برگزار می­شود.
1397/09/08 ادامه مطلبهفتمین جشنواره مخترعان،مبتکران و نوآوران
هفتمین جشنواره مخترعان،مبتکران و نوآوران در مجموعه تازه تاسیس فرهنگی شهید حججی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد، برگزار می گردد. دانشگاه آزاد اسلامی طی سالها اخیر ، سلسله جشنواره های مخترعان ، مبتکران و نوآوران را با مشارکت علمی و حمایتی دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور و دیگر نهاد ها و مراکز علمی پژوهشی دولتی برگزار کرده است . برگزاری این جشنواره در راستای سیاست های رییس دانشگاه آزاد اسلامی یعنی حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم ( کارآفرین) است و بحث تجاری سازی نتایج اختراعات این جشنواره از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی به شمار می رود.
1397/09/08 ادامه مطلبهمایش گردشگری سلامت، چالش ها، فرصت ها، راه کارها
مرکز تحقیقات گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف ­آباد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان،همایش گردشگری سلامت، چالش­ها، فرصت­ها، راه­کارها را در تاریخ پنجشنبه 31 خرداد 97 از ساعت 4 الی 8 عصر (همزمان با دهمین دوره نمایشگاه بین­ المللی گردشگری و هتل داری اصفهان)، برگزار می نمایند.
1397/03/30 ادامه مطلبچهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مرکز تحقیقات ریز شبکه های هوشمند اقدام به برگزاری چهارمین دوره کنفرانس ملی مهندسی برق ایران نموده اند.
1396/12/08 ادامه مطلباولین کنفرانس بين­ المللی ساخت و تولید نجف آباد
با عنایت پروردگار متعال، اولین کنفرانس بين­ المللی ساخت و تولید نجف آباد با همکاری دانشکده فنی و مهندسی، مرکزتحقیقات فناوریهای نوین ساخت و تولید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، درتاریخ های 5 تا 7 دی سال 1396 در شهر نجف آباد برگزار خواهد شد. بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان و صنعتگران دعوت می­ شود تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه ­های مختلف مهندسی ساخت و تولید، با این کنفرانس همکاری نموده و بر غنای آن بیافزایند. بازدید متخصصین حوزه مهندسی مکانیک از شهر اصفهان با جاذبه های بی نظیرتاریخی از فعالیت های جنبی این همایش است.
1396/10/05 ادامه مطلباولین همايش منطقه اي توسعه علوم پرستاري و مامايي با محوريت خدمات مراقبتي جامعه نگر
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مركز تحقيقات توسعه علوم پرستاري و مامايي اقدام به برگزاری اولین همايش منطقه اي توسعه علوم پرستاري و مامايي با محوريت خدمات مراقبتي جامعه نگر نموده‌اند خدمات مراقبتي جامعه نگر، فصل نوینی از مراقبت های تخصصی است كه مشتمل بر مراقبت هاي پيشگيرانه در سطح جامعه براي گروههاي آسيب پذير و نيز مراقبتهاي تسكيني، بهداشتي و درماني براي بیماران مزمن و صعب العلاج، در قالب برنامه هايي همچون مراقبت در منزل ارائه مي گردد. خدمات مراقبتي جامعه نگر، هم اكنون جزو اولويتهاي برنامه ريزي در نظام سلامت كشور قرار دارد
1396/09/20 ادامه مطلبهمایش ملّی « زیست حق بنیان؛ حقوق ملت در اندیشه شهید بهشتی »
همایش ملّی « زیست حق بنیان؛ حقوق ملت در اندیشه شهید بهشتی » با حضور و سخنرانی اساتید برجسته کشوری و مسئولین و ارائه مقالات برتر در آبان ماه نود و پنج، به همّت دانشکده حقوق، الهیات و معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و همکاری بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید دکتر بهشتی برگزار میشود. beheshti.iaun.ac.ir
1395/02/08 ادامه مطلبهمایش ملّی «فقه پویا؛ رویکرد نوین در مسئولیّت مدنی»
همایش ملّی «فقه پویا؛ رویکرد نوین در مسئولیّت مدنی» با حضور و سخنرانی اساتید برجسته کشوری و مسئولین و ارائه مقالات برتر در تاریخ 15 اسفندماه، به همّت دانشکده حقوق، الهیات و معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و همکاری دستگاه های اجرایی برگزار می شود.
1394/09/27 ادامه مطلبنخستین همایش ملی ادبیات غنایی
نخستین همایش ملی ادبیات غنایی به همت گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار خواهد شد.
1394/09/16 ادامه مطلبآغاز به كار هشتمين كنفرانس بين المللی علوم و كاربرد پلاسما
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در آیین افتتاح هشتمین كنفرانس بین المللی علوم و كاربرد پلاسما در جمع اساتید و پژوهشگران برتر گفت: باعث افتخار است كه دانشگاه آزاد نجف آباد بار دیگر میزبان جمعی از نخبگان علمی كشوری و بین المللی است . این كنفرانس در راستای بهبود وارتقاء سطح علمی پژوهشگران می باشد و به جرات می توان گفت كه آثارارائه شده در بالاترین سطح علمی جهانی قرار دارد .
1394/06/29 ادامه مطلبپیام دکترمیرزاده به دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به دانشجویان تازه وارد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، خوش‌آمد گفت.
1394/06/29 ادامه مطلبپیام ریاست دانشگاه به دانشجویان جدید واحد نجف آباد
دکتر سید محمد امیری، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، طی پیامی ورود دانشجویان جدید به بزرگترین مجموعه آموزش عالی در مرکز کشور را تبریک گفت.
1394/06/29 ادامه مطلب


رويداد علمي با محوريت اينترنت اشيا و فرصت هاي شغلی آینده در این

 
اولين جشنواره طراحي لباس ايراني و اسلامي

3-   محورهای همايش و جشنواره ملی:

        محورهای همايش ملی:

       معرفي، نقد و شناسايي انواع لباس ها و پارچه هاي سنتي اسلامي و ايراني.

·        بررسي فرم، نماد، اسطوره، نشانه و مولفه هاي بكار رفته در انواع لباس و پارچه هاي ايراني و اسلامي.

·        نقش و جايگاه كامپيوتر در طراحي لباس و پارچه.

·        آشنايي با ماشين آلات و آخرين تكنولو‍ژي هاي بكار رفته مرتبط با چاپ، توليد لباس و بافت منسوجات خانگي.

·        تجزيه و تحليل منسوجات ايران و جهان.

·        نقد و بررسي انواع سبك هاي لباس در ايران و جهان

·        بررسي مفاهيم ديني، آييني و ملي در انواع لباس ها و پارچه هاي ايران و جهان.

·        زيبايي شناسي و فلسفه اسلامي ايراني انواع لباس و پارچه هاي ايران و جهان.

·        مديريت مد، بازاريابي و شناسايي شيوه هاي نوين توليد پارچه و لباس مبتني بر گسترش اقتصاد مقاومتي.

·         بررسي و نقد رنگ و رنگبندي در طراحي و توليد انواع لباس و پارچه هاي ايران و جهان از ديدگاههاي مختلف.

 

 

      محورهای جشنواره ملی

الف) طراحي و دوخت لباس متحد الشكل كاركنان سما در سطح كشور.

 ب ) طراحي و دوخت لباس متحدالشكل براي دانش آموزان سما در سطح كشور

ج)لباس اجتماع بانوان:

·        مانتوی اجتماع؛ شامل لباسی که بانوان در مناسبات عمومی و حضور در مجامع همگانی در سطح جامعه استفاده می کنند. این لباس مخصوص حضور در اجتماع است و پارچه آن می‌بایست در همین راستا باشد. اعمال هرگونه تزئینات بر روی لباسبلامانعاست.

·        لباس مشاغل؛ شامل لباسی که بانوان در رده های شغلی مختلف جهت حضور در محل کار خود استفاده می کنند. این لباس باید علاوه بر داشتن اصول طراحی و مبانی بصری و زیبایی شناسانه متناسب با حرفه درنظرگرفته شده باشد.                                                                                        

د) پوشاک كودكان(سِت دختر و پسر):

·        لباس اجتماع؛شامل پوشاکی که کودکان در رده سنی 5 تا 12 سال در محیط اجتماع و هنگام حضور در اماکن عمومی استفاده می کنند

لباس فرم مدرسه؛شامل لباسی که کودکان هنگام حضور در مدرسه به عنوان لباس فرم استفاده می کنند.


هفتمین جشنواره بین المللی مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی طی سالها اخیر ، سلسله جشنواره های مخترعان ، مبتکران و نوآوران را با مشارکت علمی و حمایتی دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور و دیگر نهاد ها و مراکز علمی پژوهشی دولتی برگزار می کند.اولین کنفرانس ملی مدیریت راهبردی خدمات
28 مهر ماه 94
محورهای همایش:
  • مدیریت استراتژیک در سازمانهای خدماتی ( در حوزه های آموزشی، بهداشت و سلامت، حمل و نقل، دولت، خرده فروشی و عمده فروشی، خدمات شخصی و عمومی، ارتباطات راه دور، فناوری اطلاعات و سایر حوزه های خدمات)
  • تفکر استراتژیک در سازمان های خدماتی
  • استراتژی رقابتی در سازمانهای خدماتی
  • استراتژی های همکاری و مشارکت در سازمانهای خدماتی
  • رویکردها و مدلهای مدیریت استراتژیک خدمات
  • ارزیابی عملکرد در مدیریت استراتژیک خدمات
  • کنترل استراتژیک در سازمان های خدماتی
  • قابلیت های پویا و نوآوری استراتژیک در سازمانهای خدماتی
  • سایر موضوعات مرتبط در حوزه خدمات